Mersin Marina
Bir Marinadan Daha Fazlası

N
E
S
W

Her Rotada Yanınızda

Mersin Marina

Marina

Eşsiz Kareler

TARİHÇE

"YELKENLER FORA"

Mersin’in denizle buluştuğu noktada, “ Şehir Marinası ve Sosyal Yaşam Alanı” anlayışı ile tasarlanmış olan Mersin Marina 2011 yılından itibaren hizmet vermektedir. Deniz turizmi 20. yüzyılın ikinci yarısında, gelişmiş kıyı ülkelerinde ve özellikle Akdeniz’de atılım yapılmıştır.

Devamını Oku

YETKİN

MAVİ BAYRAK

İkonik mavi bayrak, gerekli standartları taşıyan nitelikli plaj, marina ve yatlara verilen uluslararası bir çevre ödülüdür. Temiz, bakımlı, donanımlı, güvenli ve dolayısıyla uygar bir çevrenin sembolü olmakla birlikte plajlar, marinalar ve sürdürülebilir tekne turizmi operatörleri için dünyanın en tanınmış gönüllü ödüllerinden biridir.

Devamını Oku

SINIR ÖTESİ

BAĞLAMA KAPASİTESİ

2011 yılı sezonu itibarı ile Mersin Yat Limanı İşletmeleri A.Ş.’nin işletmeciliğinde hizmet vermeye başlayan Mersin Marina, 500 yatlık deniz, 500 yatlık kara bağlama kapasitesi ile ülkemizin Doğu Akdeniz bölgesindeki en büyük marinasıdır. Şehir marinası anlayışı ile tasarlanmış olan Mersin Marina, Mersin’e ve bölgeye yeni bir yaşam kalitesi getirmektedir. Mersin Marina, Mavi Bayrak ödüllü ve Turizm İşletme Belgeli 5 Çıpalı bir marina olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca 5 Çıpalı Yat Limanı işletme belgesi almıştır.

Rezervasyon

Kapsamlı

Hizmetler

Nitelikli ve Kesintisiz


Yakıt dolumundan, tamire, bakımdan, temizliğe ihtiyacınız olabilecek her türlü kesintisiz ve nitelikli hizmet için Mersin Marina'ya Sancak Alabanda !

Palamar

24 saat kesintisiz, nitelikli, güvenilir palamar hizmeti

Daha Fazla

Bakım & Onarım

Mersin Marina, teknik servis hizmeti veren uzman kadrolu işletmeler her türlü teknenin bakım-onarımını yapabilecek kapasitededir.

Daha Fazla

Dalgıç Hizmeti

Marina işletmemizde dalış hizmetleri, liman hizmetleri birim personeli tarafından sağlanmaktadır.

Daha Fazla

Atık Alım İstasyonu

Mersin Marina başvuru iletilmesi halinde atık su tesisi hizmetiyle gemi/yat ve aynı zamanda Akdeniz'in temiz tutulması hususunda titizlikle çalışmaktadır.

Daha Fazla

Çekek

160 ton kapasiteli travel lifti ve tecrübeli teknik ekibi ile hizmet veren tekne bakım onarım birimiyle yat sahiplerine karada da güvenilir ve kaliteli hizmet sağlıyor.

Daha Fazla

Yakıt Dolum

Geniş kapasite ve kesintisiz hizmet ile Doğu Akdeniz’de önemli bir gemi yakıtı dolumu marinasıdır.

Daha Fazla

geribildirim

ziyaretcineder

Rezervasyon