Türkçe English

Turkcell

Turkcell
Tel: +90 324 330 0115

2011 yılından bu yana Mersin Marina AVM içersinde Elektro Şirketler Grubu’nun 4. Turkcell İletişim Merkezi Mağazası olarak Mersin halkına hizmet vermekteyiz. Elektro Grup, Mersin ili sınırlarında 20 yıldır İletişim ve İnternet Teknolojisi  Sektöründe hizmet verenlerin en büyüğü olarak bilinmektedir. Bu yapı içerisinde  yaklaşık 200 kişiye istihdam sağlayan Sn. Murat Yüksekbaş büyüyen ve gelişen mağazaları ve  temsil ettiği markalarında desteğiyle saygın ve güvenilir firmaların arasında yerini kazanmanın haklı gururunu yaşamaktadır..

Türkiye’nin ilk GSM operatörü Turkcell, Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, abonelerine kaliteli bir iletişim sunmayı amaçlar ve avantajlı tarifeler ve kampanyalar ile abonelerinin iletişim alışkanlıklarına uygun birçok alternatif sunar.​

Müşteri memnuniyetinin esas alındığı, çözüme yönelik önerilerin geliştirildiği, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunumların yapıldığı mağazamızda; cep telefonları , hazırkart ve faturalı hatlar, bilgi güncellemeleri ve sizlere en uygun tarifelerin belirlenmesi gibi hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için kaliteli ve güleryüzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz.