Türkçe English

Samsung

SAMSUNG
+90 324 325 55 99

 

Elektro Şirketler Grubu olarak; Mersin Marina AVM içerisinde Mayıs ayında açılışını gerçekleştireceğimiz  SES Samsung Deneyim Mağazamızla, müşterilerimize eşsiz bir marka deneyimi yaşatacağız.  Mağazamızda bulabileceğiniz ürün yelpazelerimiz arasında;  taşınabilir cihazlar, cep telefonları, aksusuarlar, tablet, notebook ve fotoğraf makinelerinelerinin satışı gerçekleştirilecektir.

Siz değerli müşterilerimize ürün özellikleri detayları ile anlatılarak, yazılım güncellemeleri ücretsiz olarak yenilenecektir.  Satış yaparken olduğu gibi satış sonrası hizmetlerimizden de memnun kalabileceğiniz mağazalarımızda; deneyimli ve güleryüzlü personellerimizle yaşayacağınız  müthiş deneyimler için sizleri bekliyor olacağız.

70 ülkede 4840 SES Samsung Deneyim mağazasıyla müşterilerine hizmet veren Samsung Mobile, 2014 yılında yatırımını artırarak 3200 tane daha SES mağazası açmayı hedeflemektedir.Bizlerde Elektro Şirketler Grubu olarak Sn. Murat Yüksekbaş liderliğinde bu bünye içerisine dahil olmaktan, Mersin il’inde İletişim ve Teknoloji alanında 20 yıldır yarattığımız farkı  sizlerle paylaşmaktan büyük bir keyif ve onur duyacağız.