Türkçe English

Migros

MMM Migros
Tel: 444 1044

MERSİN MARİNA MİGROS

 

Türkiye’de modern perakendenin öncüsü Migros Grubu, Mersin Marina Migros Mağazasında, toplam 4  kasası, 655 m2 satış alanı ve 8300 ürün çeşidi ile müşterilerine haftanın 7 günü, 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet sunuyor.

 

Mağazada, günün her saati taze ve sıcak çok çeşitli  ürünlerin satışa sunulduğu fırın reyonu, çıtır çıtır kuruyemişlerin yer aldığı kuruyemiş reyonu, sağlıklı ve hijyenik koşullarda müşterilerine hizmet sunan şarküteri reyonu, Türkiye’nin en büyük et işleme tesisinde uzman kasapların hazırladığı iyi et ürünleri, iyi tarımlı meyve sebzeler dalından koparılmışçasına kendi özgünlüğü ve doğallığı içinde satışa sunuluyor. Aynı zamanda bölgenin en geniş ithal gıda ürünlerinin de satışa sunulduğu Mersin Marina Migros Mağazasında, ev bakım ürünlerinden kozmetiğe, mutfak eşyalarından, tekstile kadar da birçok farklı kategorideki ürün çeşitliliği müşterileri karşılıyor.

 

Tüketicilerine daima kusursuz hizmet sunan  Mersin Marina Migros, tecrübeli personelleri, kolay ulaşımı ve Mersin’in en merkezi noktasında olma özelliği ile geniş müşteri kitlelerini buluşturuyor.