Türkçe English

Kahve Dünyası

Kahve Dünyası
Tel: +90 324 331 2026

KAHVE DÜNYASI

 

İlk mağazamızı 2004 yılında Eminönü’nde açan Kahve Dünyası, müşteri odaklı yaklaşımı, Türk misafirperverliğini yansıtan güler yüzlü karşılaması, masaya servis anlayışı, ikram kültürü sayesinde kısa sürede beğenilmiş ve ağızdan ağıza tanıtım yoluyla insanların birbirine önerdiği bir marka haline gelmiştir.

Kurulduğumuz günden itibaren hızlı bir büyüme trendi göstererek, bugün Türkiye’nin pekçok ilinde hizmet vermekteyiz. Tüm noktalarımızın işletmesini kendimiz yürütüyor; bayilik vermiyoruz.  Bu satış noktalarımız mağaza, corner ve metro kioskları olmak üzere 3 ana kategoride toplamaktayız.

Kahve Dünyası, mağazalarında satılan veya masaya servis edilen tüm kahve, çikolata, dondurma, ve unlu mamul çeşitlerini “üreticiden tüketiciye” anlayışı ile taze bir şekilde sunarak,Türkiye’de benzeri olmayan bir kahve mağazacılığı konsepti yarattık.

Birbirinden lezzetli ürünleriyle dolu zengin menümüz ile özellikle Türk kahvesinin yaygınlaşmasına ve bu geleneksel tadın dünyanın her yerinde sevilerek içilmesine öncülük etmeyi amaçlamaktayız. Türk kültürünün ikram ve konukseverlik geleneğinden ilham alarak, bu hizmet anlayışı ile de farklılaşmaya ve müşterisine yepyeni lezzet deneyimleri yaşatmaya önem vermekteyiz.

Yurtdışındaki ilk mağazamızı Kasım 2011’de Londra’da Piccadilly Circus’ta açtık. Açıldığı ilk günden itibaren de hem İngilizler, hem de dünyanın dört bir yanından Londra’yı ziyaret eden turistler tarafından büyük ilgi görmektedir.

 

Kahve Dünyası kurulduğu ilk günden beri hep samimi, güler yüzlü ve ikram sever bir marka oldu. Bugün baktığımızda her misafirimiz geniş ürün gamımız içinden kendi zevki ve beğenisine göre  birçok farklı ürünü seviyor, tercih ediyor. Ürünlerimizi kendimiz üretiyor,  kaliteli ve lezzetli olmasına hep dikkat ediyoruz.  Kahveden çikolataya, unlu mamülden dondurmaya bini aşan  ürün çeşidimiz ve makul fiyatlarımızla  herkesin ulaşabildiği ‘Hepimizin Ortak Noktası’   olduk.