Türkçe English

Big Chefs

Big Chefs
Tel: +90 324 330 0230

 

Büyük Şefler olarak lezzet yolculuğumuz, kurucumuz Gamze Cizreli tarafından 2007 yılında Ankara'da başladı.

Samimi, içten, kaliteli ve cömert servis anlayışımız, ev sıcaklığı atmosferini yaşatan konseptimizle, Ankara'nın vazgeçilmez mekanı olarak, kısa sürede şube sayımız beşe ulaştı.

2009 yılında Ankara'dan Gaziantep ve İstanbul’a, sonrasında; Antalya, Mersin ve Samsun'a yolculuğumuz başladı. Gamze Cizreli ve Saruhan Tan ortaklığı ile tüm Türkiye'de Büyük Şefler zinciri olduk. Toplam 20 şubemiz ve bin kişiyi aşkın ekibimiz ile yılda toplam 3.5 milyon misafir ağırlıyoruz.

Biz, Büyük Şefler, Cafe ve Brasserie olarak, yeme - içme kültürünün gelişmesine öncülük ederek ve sektöre yön vererek, "saygın ve güvenilir marka" bilinci ile marka değerimize sahip çıkıyoruz. Hedefimiz, uluslararası bir marka olma yolunda, her gün bir öncekinden fazlasını amaçlayarak, "Büyük Şefler" adını dünyanın en beğenilen mutfakları arasına yazdırmaktır.

Yeni ve güncel lezzetleri yöresel tatlarla birleştirdiğimiz sunumlarımız; samimi, güler yüzlü, kibar aynı zamanda profesyonel hizmet anlayışımızla misyonumuz misafirlerimizi keyifle karşılamak ve özenle ağırlamaktır.