Türkçe English

Arvedi Sürprizler

Arvedi Sürprizler
Tel: +90 324 330 0033

Sevgili Arvedi Severler… 

 

En güzel günlerinizi en anlamlı sürprizlerle renklendirmek için 2010 yılından bu yana sizlerle birlikteyiz. Öncelikle, ARVEDİ ismi aslında bizim için de dünyanın en büyük sürprizlerinden olan çocuklarımız Arda Ve Dila’nın isimlerinin ilk iki harfinden oluşmuş bir isimdir. Günümüz çağında sıradanlaşmış her anlamlı ve özel günü bu sıradanlıktan çıkarmak için kurulmuş çok titiz bir firma olarak siz değerli Arvedi müşterilerine hizmet vermekteyiz. Sizlere bu hizmeti verirken yüzlerce çeşit sürpriz ürünümüzün aslında sizler için de büyük bir sürpriz olacağının altını çizmek isteriz. Çünkü Arvedi Sürprizlerin de dediği gibi mağazamızda gördüğünüz.

‘’ O ŞEY BAŞKA BİR ŞEY ‘’

Mersin Marina’nın tam ortasında sürprizlerin kalbi olarak nitelendirebileceğimiz, 16 m2’lik mağazamızda, belki de 16.000 çeşit mutluluğa erişebileceğinizin sözünü veriyoruz. 

http://www.arvedisurpriz.com/

İnternet Sitemizde görebileceğiniz ürünleri mağazamızda da görmeniz için sabırsızlanıyoruz. Sıradan sürprizlerin dışında farklı sürprizlerle kendinizi ifade etmek istiyorsanız doğru adresteniz.7’ den 70’ e herkesi mağazamıza bekler arvedi süprizler dileriz.